Projekt Zdrowie Limanowa
Umów się na wizytę

– 30 kg z Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie

Pan Henryk pokazał, że nigdy nie jest w życiu za późno na zmiany, zwłaszcza te na lepsze, które pozytywnie wpływają na nasze życie. W wieku 60 lat ostatecznie rozprawił się z dodatkowymi kilogramami. Zyskał nie tylko zdrowie, ale także świetne samopoczucie. Zobaczcie jak wspomina kurację.

 

Do pierwszej wizyty w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie zmobilizowała mnie Pani Doktor. Choć sam już dłuższy czas nosiłem się z zamiarem rozpoczęcia kuracji. Miałem dawniej bardzo częste ataki rwy kulszowej, nawet 3-4 razy do roku – teraz na szczęście od długiego czasu już nie pamiętam co to za ból. Dodatkową motywacją były dla mnie efekty kolegi, który również odchudzał się pod okiem Pani dietetyk w  Projekt Zdrowie. Zawsze myślałem że bez słodyczy nie dam rady żyć, ale dieta była tak skomponowana, że nie miałem z tym problemu. Byłem zaskoczony. Kiedy widziałem z tygodnia na tydzień jak waga niesamowicie spada, tym bardziej motywowało mnie to do wytrwania w naszych założeniach. Bardzo obawiałem się jak to będzie jak pojadę na 3 tygodnie do Sanatorium. Na szczęście dzięki poradom Pani dietetyk przetrwałem i wróciłem z wagą jeszcze niższą 🙂 Teraz już nie wyobrażam sobie siebie z tym ogromnym balastem, którym obciążony byłem przez prawie połowę mojego życia. Czuję się rewelacyjnie, mam więcej energii, lepiej sypiam, mam też zadziwiającą, dobrą jak na mój wiek kondycje, przekonałem się do aktywności fizycznej. Jednakże największą zmianę widzę w moim samopoczuciu, nie jestem już ciągle zmęczony. Słodycze już nie rządzą moim życiem. Chętnie wymieniam garderobę albo podkradam coś od syna 😉 Ostatecznie udało mi się zrzucić około 30kg. Brzmi to poważnie, ale szczerze mówiąc nie było to aż tak kłopotliwe, po prostu wymagało konsekwencji. Różnica w samopoczuciu jest niesamowita. Czuję, że mam więcej energii, nie choruję a do tego ciągle jem to co lubię. Polecam wszystkim znajomym Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie.

A Ty? Czy jesteś gotowa/gotowy na swoją wielką METAMORFOZĘ?

Żywienie ma wpływ na każdy aspekt funkcjonowania naszego organizmu, jesteśmy tym co jemy i od tego w ogromnej mierze zależy długość i jakość naszego życia. Rozumiejąc tę zależność stworzyliśmy miejsca gdzie każdy otrzyma indywidualną pomoc, wsparcie  i niezbędną wiedzę żywieniową. Tak właśnie powstał Projekt Zdrowie! Polska sieć centrów dietetycznych!

Jesteśmy ludźmi z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży dietetycznej. Naszą misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do każdej osoby, która szuka pomocy z zakresu szeroko rozumianej dietetyki.

Pracujemy na autorskim systemie dietetycznym, stworzonym przez wykwalifikowaną kadrę dietetyczną. Nasze diety, plany żywieniowe i zalecenia opracowywane są przez osoby kierunkowo wykształcone, z ogromnym doświadczeniem zawodowym, dla których dietetyka jest prawdziwą pasją.

Nasi klienci mają szeroki wybór, który pozwala na dopasowanie naszej metody do swoich potrzeb i możliwości. Prowadzimy terapie żywieniowe uwzględniające suplementację jak i takie, które oparte są jedynie na zaleceniach żywieniowych i współpracy z dietetykiem.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie  dietetyk pomoże osiągnąć Ci wymarzone efekty. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której wykonana zostanie analiza składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

 

A Wszystkich chętnych na zmiany zapraszamy do kontaktu :

Projekt Zdrowie – Polskie Centrum Dietetyczne 

ul. Kościuszki 15
34-600 Limanowa

☎️ 530 330 107
📧 limanowa@projektzdrowie.info

 

 

 

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy