Projekt Zdrowie Limanowa
Umów się na wizytę

Niesamowity wynik! – 35 kg z Projekt Zdrowie

Pan Władysław, osiągnął fenomenalny efekt, we współpracy z dietetykiem Projekt Zdrowie. W przeciągu 10 miesięcy, stał się lżejszy o 35 kg oraz stracił 33 cm w pasie. Bohater tej metamorfozy, udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu, przeradza się w ogromny sukces.

 

– Do podjęcia kuracji, w gabinecie Projekt Zdrowie, skłoniła mnie moja nadmierna masa ciała, która, jak się okazało podczas pierwszej wizyty u dietetyka, była otyłością III stopnia. To przez nią, stale czułem się senny i zmęczony, miałem problemy z ciśnieniem. Jednak, takim decydującym czynnikiem, była zaplanowana operacja wszczepienia endoprotezy kolana. Chirurg ortopeda, zmotywował mnie do odchudzania jeszcze bardziej – wspomina Pan Władysław.

 Na początku obawiałem się, że będzie ciężko przyzwyczaić się do regularnych posiłków i zdrowego odżywiania. Jestem jednak osobą konsekwentną i uwielbiam gotować, dlatego nie miałem problemów z wykluczeniem większości niezdrowych produktów, które kiedyś często pojawiały się w moim menu. Początkowo, trochę ciągnęło mnie do podjadania, ale łaknienie zaspokajałem wodą mineralną. Większość ludzi uważa, że dieta to coś strasznego – nieprawda! We współpracy z Panią dietetyk, od pierwszej wizyty udało mi się odrzucić niezdrową żywność i napoje z dużą zawartością cukru. Pani Dietetyk, przygotowywała dla mnie przepisy na potrawy, które bardzo mi smakowały. Po miesiącu efekty były już mocno zauważalne – opowiada nasz bohater.

– Dodatkowo, cotygodniowe spotkania z dietetykiem były dla mnie bardzo dużym wsparciem. Podczas wizyty, Pani dietetyk, za każdym razem, wspólnie ze mną cieszyła się ze spadku wagi i obwodu pasa. To dodawało mi większej motywacji do odchudzania, aby z każdą wizytą było coraz lepiej – mówi Pan Władysław.

– Po zrzuceniu 35 kg, czuję się rześki, lekki, ogólny stan zdrowia się poprawił. Tak niewiele trzeba było, żeby poczuć się o niebo lepiej! Mnie się to udało. Naprawdę warto zadbać o swoje zdrowie! – kończy swoją wypowiedź Pan Władysław.

Jeśli, tak samo jak Pan Władysław, chcesz poprawić swój stan zdrowia i samopoczucie, to nie czekaj i już dziś umów się na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. W marcu, do każdej nowej wizyty, gratis poduszki owsiane z beta-glukanami.

Zapraszamy do kontaktu :

Projekt Zdrowie – Polskie Centrum Dietetyczne 

ul. Kościuszki 15
34-600 Limanowa

☎️ 530 330 107
📧 limanowa@projektzdrowie.info

 

 

 

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy