Projekt Zdrowie Limanowa
Umów się na wizytę

Pan Jakub schudł 13 kg!

Dlaczego postanowił Pan podjąć decyzję o odchudzaniu?

Myślę że dlatego że ciężko mi było już ze swoim brzuchem . Czułem taką ciężkość i wieczne problemy ze zginaniem w pracy i w ogóle w życiu codziennym . A druga sprawa to też sprawa mojego powrotu do sportu do piłki nożnej wiadomo że z takim brzuchem i ciężarem było by ciężko cokolwiek zrobić dlatego też mnie to motywowało żeby troszkę schudnąć i zwiększyć swoją kondycję poprzez dietę i aktywność fizyczną jaką starałem się codziennie wykonywać .

Jakie błędy żywieniowe popełniał Pan przed kuracją?

Heh . Jedzenie , jedzenie i jeszcze raz brak umiaru a szczególnie jedzenie nocami i podjadanie to było moimi największymi błędami żywieniowymi . Oczywiście też dużo takich chipsów czy słodyczy nocami , napoje gazowane w wielkich ilościach tego było naprawdę dużo i teraz wiem że to było złe .

Czy na początku miał Pan jakieś obawy?

Czy ja wiem . Podszedłem do tego z wielką ochotą i zaangażowaniem , myślę ze pani Gosia to potwierdzi hehe … Ale tak naprawdę nie miałem , wiedziałem co chce osiągnąć też byłem przygotowany psychicznie co mnie czeka co będę musiał czego nie będę mógł i to wszystko dało mi taką pewność ze jestem w stanie to zrobić .

Jak wspomina Pan pierwsze tygodnie trwania diety?

No tu muszę powiedzieć ze pierwsze takie dwa tygodnie diety były ciężkie troszkę . Pod tym względem że ciężko było się przyzwyczaić mojemu żołądkowi do takiego jedzenia a mojemu trybowi życia do takich nowych zmian . Ale potem poszło już z górki , wszystko było pyszne i zawsze byłem pojedzony i zadowolony.

Co Pana najbardziej motywowało?

Tak jak pisałem powyżej . Najbardziej mnie motywowała ta chęć powrotu do sportu do takiego zdrowego trybu życia . Ale też poprawa swojego wyglądu że przyjdzie lato przyjdzie ściągnąć koszulkę to będę mógł to zrobić bez żadnego wstydu .

Czy jest Pan zadowolony z efektów kuracji?

Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony . Szczerze nawet nie pomyślałem ze będzie to aż tak przyjemne i fajne . Na prawdę czuję że zrobiliśmy to z panią Gosią co chcieliśmy zrobić jaki daliśmy sobie cel taki osiągnęliśmy i ja jestem z tego bardzo zadowolony i szczęśliwy .

Czy poleciłby Pan innym osobom Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie?

Ależ oczywiście . Zresztą w ciągu kuracji wielokrotnie to już zrobiłem i są tego efekty bo udało mi się parę osób zachęcić i namówić i z tego co wiem na pewno tego nie żałują bo czują takie samo zadowolenie jak ja . Bardzo polecam naprawdę bardzo, nie bójcie się niczego to nie jest żadna głodówka ani nic z tych rzeczy to jest praca ze sobą ze swoim trybem żywienia i trochę waszego zaangażowania i motywacji i na pewno każdy osiągnie swój cel . Na koniec chciałbym bardzo podziękować całej ekipie PROJEKT ZDROWIE za wszystko , za wyrozumiałość za profesjonalne podejście i naprawdę świetną pracę jaką wspólnie wykonaliśmy , bardzo miło mi się z Wami pracowało i będę każdemu zawsze Was polecał .

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy