Projekt Zdrowie Limanowa
Umów się na wizytę

Personel

mgr Małgorzata Twaróg Dietetyk Ukończyłam studia na kierunku Dietetyka na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jako, że dietetyka jest bardzo prężnie rozwijającą się dziedziną nauki, wymagającą ciągłego dokształcania się, stale wzbogacam swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach na temat zdrowego żywienia i dietoterapii w rożnych jednostkach chorobowych. Dietetyka to moja pasja. Wiem, że prawidłowe żywienie i aktywność fizyczna są kluczowymi elementami zdrowia, dlatego na co dzień wspieram osoby, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz inne elementy stylu życia. Według mnie dieta ma być przyjemnością 😊 ! Nie musi kojarzyć się z monotonią i niesmacznymi posiłkami. Do każdego z pacjentów podchodzę indywidualnie, biorąc pod uwagę swoiste potrzeby czy upodobania smakowe. W pracy dietetyka najważniejsze jest dla mnie zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta, a zadowolony ze swoich wyników i uśmiechnięty pacjent to mój największy sukces. Jestem osobą empatyczną i otwartą. Prywatnie uwielbiam pełną smaków i zdrową kuchnię. Jestem miłośniczką gotowania i pieczenia.

,,Na swoim przykładzie chciałam wszystkich, którzy borykają się z problemami wagi zachęcić aby bez obaw udali się po pomoc do pani Oli w Limanowej. Ja sama byłam, schudłam i wiem, że jest warto!”


,,To nie była moja pierwsza próba odchudzania. Oczekiwałam pomocy w zakresie odchudzenia i Pani dietetyk dołożyła wszelkich starań, aby ten proces mi ułatwić. Gorąco polecam fachowa opieka dietetyczna”


,,Z kuracji jestem zadowolona na 1000%! Czuję się teraz o wiele lepiej, a przede wszystkim zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Wszystkim polecam, aby podjęli próbę odchudzania z Panią Olą Biskup  w Limanowej. To dużo łatwiejsze niż sądzicie!“


,,Mnóstwo cennych wskazówek, ciekawych przepisów  i co najważniejsze fachowa opieka , POLECAM”


,,Dieta przygotowana przez panią Ole jest smaczna , prosta do przygotowania i co najważniejsze skuteczna. Polecam każdemu kto chce zdrowo zrzucić  kilogramy.”


Komu
pomagamy

Nasi partnerzy